Osowa Góra - PESA BYDGOSZCZ SA 7-19 (2-7)

• autor: Mielec77, 2011-06-21 22:18

PESA gromi Osową Górę . 10 bramek Kastka !!!

18.06 o godz. 16.30 w rozgrywkach I ligi PLP Siernieczek drużyna z Osowej Góry podejmowała będący na fali team z Pesy . Spotkanie sędziował pan Robert  Maradziński .

Pesa w składzie: Rafał klinger - Dawid Bociek , Maciej Markiewicz , Sławek Klinger - Kasian Kasiorkiewicz , Tomasz Glazik/Marcin Piotrowski .

Nasz team przystąpił do meczu z Osową z jednym zawodnikiem na zmianę , z powodu kontuzji nie zagrali Andrzej Mielczarek oraz Artur Kiciński , który nie zagra do końca sezonu - odnowiła się kontka wiązadeł krzyżowych . Od początku spotkania niebiescy narzucili swój styl gry . Po asystach Tomka Glazika bramki zdobyli : Kasian 3 , Sławek 2. Za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował rzut karny , którego pewnym egzekutorem był Dawid Bociek . Na minutę przed końcem pierwszej połowy, swą pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił Tomek Glazik po asyście Kastka . Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7 - 2 dla niebieskich.

Druga połowa to dalsza dominacja Pesy na boisku . Graliśmy dosłownie tak -  jak przeciwnik nam pozwalał , wykorzystując błędy przeciwnika zdobywaliśmy kolejne bramki . Najwięcej w tej połowie - zdobył Kasian, który dzięki kolejnym 7 trafieniom , na swoim koncie ma już 26 bramek i w klasyfikacji strzelców ligi zajmuje wysokie 7 miejsce . Kolejne bramki strzelili po 2 Tomek i Sławek oraz Dawid 1 . Do końcowego gwizdka nasz team kontrolował sytuację na boisku , jednak nie ustrzegł się błędów  w wyniku których straciliśmy 4 bramki w drugiej połowie. Mecz zakończył się wynikiem 19 - 6.

Gratulację panowie !!!