Aktualności

ADP Celtic - PESA BYDGOSZCZ SA 1-11 (0-3)

• autor: Mielec77, 2011-06-26 18:55

Kolejne 3 punkty PESY - 6 bramek Kastka .

W 16 kolejce I ligi PLP Siernieczek PESA BYDGOSZCZ SA zmierzyła się z drużyną , która podobnie jak nasz team został okrzyknięty mianem CZARNEGO KONIA I ligi . W ostatnich 4 kolejkach nasz przeciwnik dwa mecze wygrał i dwa przegrał , w tym w XV kolejce ulegli Red Devils 4-2 .

Nasza drużyna przystąpiła do tego spotkania w następującym składzie :                                                   Krystian Sadkowski-Tomasz Masełko/Maciej Markiewicz, David Bociek, Patryk Mrozik -Kasian Kasiorkiewicz/Rafał Wesołowski, Tomasz Glazik/Marcin Piotrowski .

Od pierwszego gwizdka sędziego pana Roberta Maradzińskiego incjatywa należała do naszego zespołu, jednak dobra dyspozycja bramkarza drużyny przeciwnej nie pozwoliła nam szybko objąć prowadzenia. ADP Celtic nie ustrzegł się jednak błędów i po stracie piłki w środku pola , błyskawiczną kontrę przeprowadziło przez nasze trio Patryk , Glazi , Kastek - ten ostatni zdobył swoją 27 bramkę w rozgrywkach I ligi PLP Siernieczek.                                     Pesa prowadziła 1-0. W I połowie wpadły jeszcze dwie bramki przy których asystowali Kastek i Glazi a strzelcami byli Rafi Wesołowski oraz Patryk Mrozik .

Druga połowa to ciąg dalszy dominacji niebieskich , i na dobre rozwiązał się worek z bramkami . Kasian w II połowie grał jak w transie i zdobywał kolejne bramki, zdobył ich 5. Po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Rafi, Glazi i Maciek . Końcowy gwizdek sędziego ADP CELTIC - PESA BYDGOSZCZ SA 1-11. Kolejne 3 punkty na koncie  niebieskich i coraz bliżej upragnione podium.