PESA BYDGOSZCZ SA - Poczta Polska 7-2 (3-0)

• autor: Mielec77, 2011-07-15 20:14

Niebiescy za mocni dla Poczty Polskiej !!!

W 17 kolejce , zarazem ostatniej w rundzie zasadniczej I ligi PLP Siernieczek nasz team podejmował zespół Poczty Polskiej .

Niebiescy przystąpili do meczu w następującym składzie:                                                                               Dawid Bociek - Krzysztof Zieliński/Maciej Markiewicz ,Tomasz Masełko  , Patryk Mrozik- Andrzej Grugiel / Marcin Piotrowski, Tomasz Glazik/Rafał Wesołowski .

Od pierwszego gwizdka sędziego niebiescy  rozpoczęli  bardzo skoncentrowani , nie pozwalając przeciwnikowi na swobodne rozgrywanie piłki . Presing zastosowany przez naszą drużyną , spowodował popełnianie licznych błędów przez piłkarzy z Poczty Polskiej . W pierwszych minutach niezdecydowanie obrońców przeciwników wykorzystał Andrzej Grugiel posyłając piłkę w prawy górny róg bramki nie pozostawiając bramkarzowi najmniejszych szans na obronę  1-0 dla PESY. Druga bramka padła dla niebieskich po składnej akcji między Krisem , Andrzejem a Tomkiem po rozklepaniu przeciwników na listę strzelców wpisał się Tomek Glazik .W I połowie jeszcze jedno trafienie zaliczył Andrzej .

Druga połowa to ciąg dalszy świetnej gry naszego zespołu . Kolejne bramki były tylko kwestią czasu . Jako pierwszy w II połowie na listę strzelców wpisał się kolejny raz Andrzej Grugiel wykorzystując idealne podanie od Tomka Glazika . Na 5-0 podwyższył Kris po podaniu Andrzeja . Szóste trafienie do przysłowiowej siaty a czwarte w tym meczy zaliczył Andrzej a dzieła dokończył Dawid wykorzystując rzut karny . Nasz zespół jednak nie ustrzegł się błędów i stracił dwie bramki . Wynik 7-2 dla niebieskich jest kolejną wygraną zawodników z Pesy w rozgrywkach I ligi PLP Siernieczek .

Gratulacje panowie !!!

Teraz czeka nasz team prawie dwu miesięczna przerwa  w rozgrywkach PLP Siernieczek - wracamy 27.08 br w rundzie play off .

Wszystkim piłkarzom oraz fanom naszego teamu życzę udanych wakacji .