Aktualności

Studio Omega Sabre - PESA BYDGOSZCZ SA 3 - 14 (1-7)

• autor: Mielec77, 2011-05-30 20:50

Studio Omega Sabre rozgromione przez team z PESY !!!

Kolejny mecz PESY w rozgrywkach pierwszej ligi PLP Bydgoszcz  z drużyną z czołówki tabeli i kolejne 3 punkty dla niebieskich

28.05 br o godz.13.30 na Siernieczku w 11 kolejce PESA S.A. podejmowała Studio Omega Sabre drużynę ,która po 10 kolejkach z dorobkiem 22 pkt. zajmuje 4 miejsce w rozgrywkach I ligi PLP Bydgoszcz - kolejny kandydat do awansu do ekstraligi .

Nasz team rozpoczął mecz w następującym składzie:                                                                                         Rafał Klinger-I piątka :Tomasz Masełko , Dawid Bociek , Sławomir Klinger-Tomasz Glazik , Kasian Kasiorkiewicz                          II piatka :Krzysztof Zieliński , Andrzej Mielczarek , Patryk Mrozik-Patryk Górka , Rafał Wesołowski .

Podobnie jak w meczu z MAX-em przeciwko Sabre nasza ekipa rozpoczęła w pełni skoncentrowana i już od pierwszych minuty oblegała pole karne przeciwników . Strzelaninę do przysłowiowej siaty po rozklepaniu przeciwników rozpoczęli Kastian strzelając 3 brameczki , Rafi , Kris , Sław oraz Tomala dołożyli po jednym trafieniu . Przy 5 z 7 bramek asystował Glazi ,który zadebiutował w naszym teamie poczynając sobie  roli rozgrywającego rewelacyjnie . Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7 -1 dla niebieskich .

Do niecodziennej sytuacji doszło w przerwie meczu , kiedy to poddenerwowani przeciwnicy zaistniałą sytuacją i przebiegiem spotkania -  bramkarz oraz dwóch zawodników ,  po wymianie zdań z pozostałymi kolegami z teamu postanowili nie kontynuować gry .

PANOWIE PRZECIEŻ TO JEST TYLKO ZABAWA

Druga połowa to dalsza dominacja PESY i kolejne trafienia Kasti 3 oraz Glazi , Sław , Rafi i Patryk Mrozik po jednym golu . Po końcowym gwizdku sędziego pana Roberta Maradzińskiego nasz team cieszył się z kolejnych 3 pkt . i stylu gry jaki zaprezentowała podczas tego spotkania , wynik 14 - 3 nie podlega dalszemu komentarzowi .